0542 346 23 50
09.00 – 21.00
armiraorganizasyon@gmail.com
Depositphotos_48484057_original.jpg
Baby Shower

Baby Shower kısaca açıklamak gerekirsek eğer, doğuma kısa bir süre kala yapılan ve bunun amacı doğum yapacak anneye maddi ve manevi anlamda destek olmak amacıyla düzenlenen bir organizasyondur.

Baby Shower Neden Yapılır ?

Baby Shower organizasyonu hazırlamanın temelde iki sebebi vardır. Bunlardan birincisi, doğuma az bir süresi kalmış anne adayının üzerinde oluşan stresi bir nebze olsun aşağıya indirmektir. Doğuma az bir süre kala yapılan bu organizasyon sayesinde, anne adayının tüm sevdiklerinin bir araya gelerek anneye muazzam bir moral ve destek sağlar.

İkincisi ise doğum döneminde oluşan harcamaların ciddi bir şekilde artması sonucu anne ve babaya maddi anlamda destek olmaktır.

Baby Shower'ı Kim Düzenler ?

Yurt dışına bakılırsa, baby showerı annenin en yakın arkadaşı ve kardeşi düzenler. Ülkemizde ise durum biraz farklı. Burada Baby Shower’ı anne adayının genellikle kendisi veya en yakın arkadaşı ile düzenlemeyi tercih ediyorlar.

Baby Shower Organizasyonu Nasıl Yapılır ?

İlk iş olarak baby shower partisinin ne zaman ve nerede yapılacağına karar vermek gerekiyor. Tarihe ve mekana karar verdikten sonra yukarıda bulunan Bize Ulaşın bölümünden forumu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçerek hayalinizde Baby Shower partisini düzenleyebilirsiniz.

.

Open Hours

Monday – Friday 8.00
am – 5.00 pm
Weekend Closed

Phone & E-mail

Phone: 1-800-64-38
Fax: 1-800-64-39
office@fable.com